1. خانه
 2. محصولات
 3. خاص منظوره

خاص منظوره

یک آمبولانس فشار منفی یک آمبولانس با تجهیزات خاص است که به مراقبت و انتقال ایمن بیماران عفونی کمک می کند. مشخصه اصلی آمبولانس فشار منفی فیلتراسیون فشار منفی و سیستم ضد عفونی آن است. این عملکرد یک زون فشار منفی داخل بخش درمانی ون را ایجاد می کند و هوای آن پس از فیلتر شدن خارج می شود و پخش شدن بیماری را محدود می کند.

مشخصات
 • کابین درمانی فشار منفی

  کابین درمانی فشار منفی
  فشار هوا داخل آمبولانس فشار منفی بوسیله تجهیزات فنی پایین تر از فشار بارومتریک بیرون نگه داشته می شود بنابراین هوا تنها می تواند از بیرون به داخل حرکت کند. هوای داخل کابین درمانی پس از عبور از یک تجهیز تصفیه خروجی فشار منفی ایمن به خارج تخلیه می شود. بنابراین احتمال ابتلای کادر درمانی در حین فرآیند مراقبت و انتقال بیمار با عفونت به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

 • کابین ایزوله فشار منفی نوع برانکاری

  کابین ایزوله فشار منفی نوع برانکاری
  کابین ایزوله فشار منفی نوع برانکاری یک انتخاب خاص است که می تواند به آمبولانسهای فشار منفی اضافه شود. بیمار داخل کابین ایزوله فشار منفی قرار می گیرد و کل هوای آلوده درون کابین فیلتر می شود و قبل از تخلیه به اتمسفر تصفیه می شود.

 • منطقه عملیات ایمن و ایزوله

  منطقه عملیات ایمن و ایزوله
  آمبولانس فشار منفی King Long Kingwin دارای یک کابین درمانی با ابعاد 3240×1555×1600 (mm) می باشد در حالیکه آمبولانس فشار منفی Kingo دارای یک کابین درمانی با ابعاد 3360×1700×1570 (mm) است. سقف و دیواره های کابین درمانی همگی از جنس پلیمر با قابلیت ایزولاسیون خوب، مقاومت به خوردگی، قابل تهویه و مقاوم به باکتری ساخته شده اند. لذا کادر درمانی دارای فضای کافی و راحت برای انجام فعالیتهای فوریتی داخل آمبولانس هستند.

 • کابین درمان و اطاق خودرو مستقل

  کابین درمان و اطاق خودرو مستقل
  کابین درمان و اطاق خودرو دارای سیستم تهویه مستقل برای ایجاد فضای راحت در هر دو هستند. یک مانع آکوستیک پشت صندلی راننده تعبیه شده است و بدون هر گونه اتصالی به بدنه ون متصل شده است بنابراین اطاقک جلو کاملا از کابین درمانی عقب ایزوله است تا از آلودگی به طور موثری جلوگیری شود.

 • تجهیزات تخصصی مردم محور

  تجهیزات تخصصی مردم محور
  کلیه کابینتهای داخل کابین درمانی از پنلهای فوم میکروسلولار با پوسته PVC درمانی سفید وارداتی ساخته شده اند و بطور تعمدی بدون لبه ها و گوشه های تیز در جلو طراحی شده اند تا از آسیب در حین حرکت بر روی سرعت گیرها جلوگیری شود.

 • آمبولانس فشار منفی

  تعدادی پنجره و شبه پنجره در دوسمت چپ و راست کابین درمانی قرار دارند. پنجره های سمت چپ و بادگیر پشت سر توسط فیلم نیمه شفاف به ارتفاع 2/3 شیشه پوشانده شده اند تا فضای خصوصی بیمار رعایت گردد.

 • آمبولانس فشار منفی

  تجهیزات تخصصی مانند لامپ ضد عفونی ماورای بنفش و منبع اکسیژن مرکزی نیز وجود دارد. با این تجهیزات کادر درمانی می توانند هر تلاش ممکن را در فضای محدود برای نجات افراد انجام دهند.

ارتباط
تماس با ما
بخش بازاریابی

خط تلفن: +86-592-6370901

رایانامه: export@mail.king-long.com.cn


بخش خدمات

خط تلفن: +86-592-6370689

رایانامه: service@mail.king-long.com.cn

فارم استعلام