خانه » روش تولید » برنامه ریزی تولید
برنامه ریزی تولید

تحقیق و توسعه محصول با دقت عمیق در کاربران شروع به کار میکند.
مدیریت تولید با تحقیق و توسعه در بازار شروع به کار می کند. دانستن نیاز مشتری اولین گام در فعالیتهای اقتصادی ماست. با توجه به این مطلب King Long یک تیم مخصوص تحقیق بازار و برنامه ریزی تولید برای فهم عمیق نیاز کاربران، فضای رانندگی محلی، شرایط خدمات خودرو و پیشنهاد بهبود در قالب یک سری ارزیابی در محل مسافر و محل ارائه خدمات تعمیرات تشکیل داده است. به علاوه ما عملیات ملاقات مشتری، بررسی پرسشنامه ای و تجربه میدانی را جهت شکل دهی برنامه توسعه یک محصول جدید برای بازارهای هدف مختلف انجام می دهیم.

تیم برنامه ریزی تولید ما بطور سالانه در Busworld اروپا و نمایش خودرو تجاری IAA شرکت می کنند تا از جدید ترین تمایل صنعت و شکل گیری روند میان مدت و طولانی مدت محصول و ترکیب آن با نیازهای بازار هدف مطلع شوند. برنامه ریزی تولید علمی و موشکافانه باعث تضمین برآورده کردن نیاز واقعی مشتری شده و پیشرفت جهانی تکنولوژی می گردد.

King Long با ارائه محصولات خاص به بازارهای مشخص در سالهای اخیر یک سری خودرو برای بازارهای هدف توسعه داده است. این محصولات با استقبال فراوان مشتریان از زمان تولید آنها روبرو شده اند از جمله اتوبوس BRT ایران، اتوبوس مدرسه با بدنه فولاد ضد زنگ برای استرالیا، اتوبوس با بدنه آلومینیومی برای سنگاپور، اتوبوس با کف پایین و استاندارد آلایندگی یورو 5 برای جزیره مالت، اتوبوس خطوط حومه شهر در داخل و دنیا و اتوبوس مدرسه هوشمند برای مدارس داخلی.

اتوبوس مدرسه XMQ6126K صادر شده به استرالیا. این اتوبوس با بدنه فولاد ضد زنگ ساخته شده است. King Long با شرکت صاحب نام اروپایی ARRIVA همکاری نمود. ما 176 اتوبوس برای جزیره مالت ساختیم که بزرگترین سفارش خرید خودرو صادراتی به کشورهای منطقه اروپا بوده است.

ما 300 اتوبوس 18 متری BRT به ایران صادر کردیم. این قرارداد بزرگترین سفارش اتوبوس BRT از تولید کنندگان اتوبوس چینی بود.

King Long اتوبوس حومه شهر XMQ6120C را برای فواصل متوسط و کوتاه طراحی نمود. این محصول مورد اقبال فراوانی در بازار داخل و خارج قرار گرفت.