خانه » درباره King Long » معرفی شرکت
معرفی شرکت

Xiamen King Long United Automotive Industry Co., Ltd. (King Long) در سال 1988 به منظور تحقیق و توسعه، تولید و فروش اتوبوسهای بین شهری، اتوبوس و مینی ون تاسیس گردید.

King Long دارای سه مبنای تولید است: تولید اتوبوس و اتوبوس بین شهری Xiamen، تولید ون Xiamen و تولید اتوبوس شهری Shaoxing. این شعبه ها در مجموع وسعتی در حدود 800000 متر مربع را پوشش می دهند و سالانه 25000 اتوبوسو اتوبوس بین شهری و 30000 مینی ون با طول بین 4.8 تا 18 متر تولید می کنند. وسایل نقلیه King Long بطور وسیعی در حملو نقل مسافر، گردشگری، بنامه های گروهی، حمل و نقل عمومی و وسایل نقلیه خاص مورد استفاده واقع می شوند.

King Long دارای بخش تحقیق و توسعه متعلق به خود شرکت و مراکز آزمایشگاهی مورد تایید دولت مانند مرکز فنی، مرکز تحقیقاتی علمی پیشرفته و همچنین مرکز ایمنی و کاهش مصرف انرژی که 600 نخبه علمی را در صنعت دور هم جمع کرده است، می باشد. King Long دارای رتبه اول صنعت در زمینه توانایی تحقیق و توسعه و سطح تکنولوژی تولید می باشد.

King Long از زمان تاسیس تا کنون رشد متوسط فروش سالانه 34% و مجموع تولید 250000 اتوبوس را بدست آورده است. در سال 2013، King Long (بدون سوبسیدها) 32824 انواع اتوبوس فروخته است که گردش مالی بیش از 9.081 میلیارد یوان شامل گردش مالی فروش خارجی بیش از 2.1 میلیارد یوان بوده است.

King Long دارای شعار "وسیله نقلیه ملی" اسات. در سال 2011، ارزش مارک King Long از 10 میلیارد یوان گذشت و در لیست"برترین 100 مارک ارزشمند چین" قرار گرفت. King Long بطور موفقیت آمیزی سرویسهای اتوبوس رسمی مربوط به سمینارهای دولتی چین را بطور مداوم طی 12 سال علاوه بر بسیاری از کنفرانسهای جهانی یا اتفاقات بزرگ مانند بازیهای المپیک پکن، اکسپو شانگهای، بازیهای آسیایی گوانجو، بازیهای جام جهانی فوتبال افریقای جنوبی، بازیهای المپیک نوجوانان سنگاپور و غیره فراهم کرده است. King Long توسط کمیته برگزاری بازیهای المپیک به واسطه ارائه سرویس بدون وقفه 2000 اتوبوس در مدت 60 روز مورد تشویق قرار گرفت. اتوبوسهای King Long در بازار جهانی در هر 5 قاره به خوبی شناخته شده هستند. King Long اولین تولید کننده چینی است که وارد بازار اروپا شده و به عنوان نماینده تولید کنندگان اتوبوس چین در 5 نوبت متوالی در Busworld Europe شرکت نموده است. Busworld Europe جایزه BAAV با عنوان "تولید کننده اتوبوس سال 2010" را از آن خود کرد و به یک مارک جهانی تولید اتوبوس تبدیل شد.